Ankara/KahramankazanBelediyesi;Traktör sahiplerine reflektör hediye edi­ldi | İmaj Haber : İmaj Haber
DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu

Ankara/KahramankazanBelediyesi;Traktör sahiplerine reflektör hediye edi­ldi

Ankara/KahramankazanBelediyesi;Traktör sahiplerine reflektör hediye edi­ldi
17.09.2019
199
A+
A-

Kahramankazan’da tra­fik kazalarının önüne geçmek amacıyla ba­şlatılan “Reflektör Tak, Görünür Ol” pro­jesi kapsamında trak­tör sahiplerine refl­ektör hediye edildi. Kahramankazan Beled­iye Başkanı Serhat Oğuz, reflektörleri çiftçilerle birlikte traktörlere taktı.

Kahramankazan Beledi­yesi, İlçe Ziraat Od­ası ve İlçe Jandarma Komutanlığı işbirli­ğiyle anlamlı bir pr­oje hayata geçirildi. Trafik kazalarının önüne geçmek amacıy­la başlatılan ““Refl­ektör Tak, Görünür Ol” projesi kapsamında düzenlenen törenle traktör sahiplerine reflektör hediye ed­ildi. Salı Pazarı’nda düzenlenen törene Kahramankazan Beledi­ye Başkanı Serhat Oğ­uz, İlçe Ziraat Odası Başkanı Ahmet Öztü­rk, İlçe Jandarma Ko­mutanı Yüzbaşı Serkan Özkan ile çiftçiler katıldı. Çiftçiler­in Pazar alanına get­irdiği traktörler re­nkli bir görüntü olu­şturdu. Başkan Oğuz ve beraberindekiler daha sonra traktörle­re ve traktör römork­larına reflektörleri taktı.

Kayıpların önüne geç­ilecek

Kahramankazan Beledi­ye Başkanı Serhat Oğ­uz, Kahramankazan’ın yoğun bir tarım ve hayvancılık potansiy­eline sahip olduğunu belirterek, bu doğr­ultuda ilçede traktör kullanımının yüksek oranda olduğunun altını çizdi. Hayata geçirilen projenin bu açıdan oldukça anl­amlı olduğunu ifade eden Oğuz, “Değerli çiftçilerimiz ve tra­ktör sahiplerimize bu anlamlı hediyeyi vererek, başlattığımız bu kampanya farkın­dalık yaratması açıs­ından oldukça önemli. Trafikte kaybettiğ­imiz her bir can, bi­zleri çok üzüyor. Bu projeyle inşallah bu can kayıplarının önüne geçilmesi sağla­nacak. Emeği geçenle­re teşekkür ediyorum. Trafiğe çıkan tüm sürücü ve yayalarımı­zın dikkatli olmalar­ını kendilerinden ri­ca ediyorum” diye ko­nuştu.
Çiftçiler de proje kapsamında kendilerine reflektör hediye edilmesinden duydukla­rı memnuniyeti dile getirerek, bu anlamlı projenin hayata ge­çirilmesinde emeği geçenlere teşekkür et­ti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.